Prijava | Otvorite besplatan nalog

JAGMA ZA PILETINOM Kako je izgledala prava "borba" za jeftino pile u Lidlu (VIDEO)

Otvaranje Lidla će ostati zapamćeno po jagmi za piletinom, čiji kilogram košta 119,99 dinara. Mnogi su kupovali po više pilića, pa čak i po 20-30, a ovaj snimak iz Leskovca pokazuje kolike su bile razmere potražnje za ovim artiklom....

pročitajte ceo članak

Objavio: Blic :: Svet - 7 dana